Fellnet 16 per golf 4 shes urgjet jan

Shitet nga: Fellne 16 Mar 10:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnt urgjet jan te ardhra nga zvicrra me gjeth goma per 4 boro etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim