Fellnet 17

Shitet nga: fehmi 16 Nën 13:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 225 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet 17 me 4 shrafa jan me guma te veres po gumat nuk jan te mira bej ndrrim nese me konvenon kam edhe dy guma te dimnit 17
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim