Fellnet 18 per BMW

Shitet nga: Haliti 11 Shk 13:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes Fellnet 18 me goma te veres Michelin.Fellnet nuk jane te dredhuara.Qmimi 550 Euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim