Fellnet Bandashat

Shitet nga: Burim 02 Dhj 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne 16 per Opel Ngjendje shume te mire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim