Fellnet R16 per fiat origjinal nga ch me goma vere

Shitet nga: Fiat 19 Nën 03:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellnet jan origjinale shum te mira kan ardh qe ni jav nga svicrra jan me kater bulona
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim