Fellnet R18 origjinale per Q7 - VW Tuareg

Shitet nga: Arsim 28 Mar 23:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR   600 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne R18 pa goma per Q7 ose Tuareg, me senzora te presionit te ajrit origjinale te ardhura nga Zvicera, ne gjendje te shkelqyer per me shum eja dhe binduni vet.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim