Fellnet alumini dhe goma te veres 195 65 15

Shitet nga: jetmir 28 Mar 12:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten fellnet e aluminit 15 coll per audi, golf 4, seat etj qmimi 160 euro . Kam edhe gomat te veres 25% te hargjuara te qmontuara nga fellnet qmimi i gomava esht 90 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim