Fellnet bashk me goma 16 per mercedes

Shitet nga: Mustaf 21 Pri 13:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet dhe gomat 16she per mercedes per me shume thirrni ne numer telefonit 044292535
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim