Fellnet dhe Gomat

Shitet nga: Kushtrim 06 Mar 22:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes Fellnet me Gomat 17- she.

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim