Fellnet dhe gomat e BMW 320

Shitet nga: Besi 09 Gsh 15:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

320 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellnet 16-she jane ne gjendje mjaft te mir dhe jane me goma te veres,jane origjinale per BMW 320.
Qmimi eshte 320 Euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim