Fellnet e fiatit 16she

Shitet nga: vullnet 18 Nën 21:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellnet kan ardh pi svicrres me kerr qe ni jav jan shum te mira me guma te veres
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim