Fellnet e golf 4 15"

Shitet nga: agimi 23 Pri 20:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes apo Ndrroj fellnet e golf 4 15" me te hekurit vrejtje jan pak te domtueme por rregullohen 1 e re 2 pak 1 pak ma shum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim