Fellnet e reja 16qe te Ford fiestes

Shitet nga: Eris 21 Shk 20:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
fellnet jan te reja ne gjend te mir ishes bashk me goma , Bej edhe ndrrim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim