Fellnet golf 6

Shitet nga: Antoni 05 Tet 00:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet originall te golfit 6 po ashtu bejn edhe per golf 5 jan te ardhura nga gjermanija
Per me shum kontaktoni
044-726-737
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim