Fellnet&gumat

Shitet nga: Guma 02 Pri 20:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnetdhe guma 185/60R15
Gumat jan tmira 2 jan veres 2 jan te dimrit
Thepat i kan tmir por treja nuk jan
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim