Fellnet jane shume te mira

Shitet nga: agim 09 Pri 14:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellne 15'' per veture audi,fellnet jane me 4 vrima si dhe ne gjendje shume te mire
ose beje ndrrim me fellne per opel 15'' me 5 vrima
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim