Fellnet me 5shtrafa

Shitet nga: genc 25 Mar 12:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet me 5 shtrafa i kom pas ne Seat Ibiza ama i bojn secilit kerr qe i ka fellnet me 5 shtrafa dmth gati te gjitha llojeve te vw i bojn kto fellne .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim