Fellnet me gjith goma

Shitet nga: Egzon 02 Pri 14:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellnet me goma jan 205-50-15 jan me 8bulona per te gjith llojet e veturav qe kan4 bulona ju mir press ne viber +37744669548
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim