Fellnet me goma 225/45/17 per golf dhe bora

Shitet nga: Blerim 02 Krr 20:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
She's fellnet me goma te veres fellnet jon per golfa 4 edhe bora jon shum te mira jon sport 225/45zr17 jon me qitha paisjet sport jon me 2 unaza mrapa ngjiten fellnet gjinden ne afersi te VUSHTRRIS mund te na kontaktoni edhe ne viber. +37744383526
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim