Fellnet me goma dimri

Shitet nga: sadik 18 Nën 22:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten fellnet me goma dimri 205/50/17 te sapo ardhura nga zvicrra pa asnje gervishje ne gjendje shum te mir si dhe gomat shum te mira fellent bejn per golf 5 audi shkoda mercdes etj
044210177
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim