Fellnet me guma

Shitet nga: Arsim 10 Nën 15:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
I shes fellnet me guma 235 45 17 me guma te veres dy jan me te mira dy jan me te dobta mund te kontaktoni edhe ne viber +37744989375
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim