Fellnet me guma treja per GOLF 5

Shitet nga: Yllii 14 Pri 23:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet me guma treja per golf 5 205-55-15 per ma shume informata kontakto ne ket nr045601535
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim