Fellnet per Audi

Shitet nga: Fitim Qerimi 18 Jan 09:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

243 EUR   270 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet me goma vere per audi 16-qe, jane ne gjende shume te mire. Ndrrim i mundeshem me fellne 17-qe.
+37744151151
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim