Fellnet per FORD 16-she

Shitet nga: Ford 22 Nën 17:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellent per FORD jane 195/55/16 me 4 shrafa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim