Fellnet per Peugeot 407

Shitet nga: Fellne 26 Dhj 23:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes Fellnet per Pezho 407

Fellnet jan origjinal te Pezhos, jan shume te ruajtne
Gumat jan Pirelli te veres

Gumat jan numer 215/55/17

Nr.kontaktues: 044373305

Ju mirepresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim