Fellnet per Taureg

Shitet nga: Fellne 26 Dhj 23:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet me guma per Taureg

Fellnet jane ne gjendje te mire
Gumat jan te markes Continental
Gumat jan numer 235/65/17

Nr.kontaktues: 044373305

Ju mirepresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim