Fellnet per audi a4

Shitet nga: Kastriot 09 Nën 17:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet me gjith guma te dimrit per audi a4
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim