Fellnet per golf 4

Shitet nga: Rexhep plakolli 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet origjinal te golf 4 15 inq
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim