Fellnet per mercedes

Shitet nga: Xxxxx 01 Mar 19:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet per mercedes 17inq han shum te rujtne pa as no gervidhje jan te ardhura nga gjermania me goma te veres viti prodhimit fellnev osht 2003 modeli avantgarde qmimi volitshum pres vetem blers serioz fellnet jan krom me vizllim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim