Fellnet per mercedes

Shitet nga: Koci 20 Mar 11:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet per mercedes nr17 qmimi 450 mund te me kontaktoni ne e-mail k.zhitiu@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim