Fellnet per opel vw

Shitet nga: Arton 30 Jan 16:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten fellnet 16 tshe 9 x16 col
ne gjendje te mir me guma te veres
qmimi i diskutushum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim