Fellnet per peugeot 307

Shitet nga: bekim 15 Shk 10:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes apo ndroj fellnet 4x me goma, dy gomat jane te perdorshme per peugeot 307 me kater vrima, ndroj me nje llaptop apo telefon mundeni me me kontaktu ne viber.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim