Fellnet per vetur fiat jan shum te mira

Shitet nga: beni 07 Pri 11:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet jan shum te mira nr 17 boje ndrrim nese me konvenon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim