Fellnet

Shitet nga: Rexhep 08 Dhj 18:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

370 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet e aluminit 17" ne gjendje shume te mire .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim