Fellnet

Shitet nga: Aros 30 Jan 23:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 4 fellnet komplet me Guma 15 me 4 shtrafa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim