Felne 16Zoll pa goma

Shitet nga: Geni 21 Dhj 12:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

135 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet 4 bormak
Pa goma
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim