Felne 19

Shitet nga: Xheti 23 Shk 19:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

700 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Gomat jan te mir per dimer dhe felnet jan shum te rujtura 245/40 r19
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim