Felne dhe goma

Shitet nga: Agim Sogojeva 28 Mar 11:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 4 felne me goma te veres 225 40 R18
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim