Felne me gome

Shitet nga: 045 381 525 22 Shk 17:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shitet kjo felne me gom e pa perdorur asnje her
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim