Felne per golf 4 etj

Shitet nga: Adnani 26 Qer 21:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

480 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shum Te mira adnani
045677352
044884063 viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim