Flm u shiten

Shitet nga: Naser 04 Pri 09:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

240 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet 16 per passat golf 5 tauran
044 24 07 34
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim