GOMA 185 55 15 FIRMA "SAVA"

Shitet nga: faik 27 Nën 19:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Gomat jane shume te mira

185 55 15 FIRMA "SAVA"

Çmimi: Sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim