GOMA 4 TE NJEJTA 195 65 R15 DIMRIT

Shitet nga: goma 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes :

4 goma te njejta te firmes TRAYAL 195/65 R15 dimrit.
Vetem 2 muaj i kam perdorur pastaj kam ndru veturen.
Kontakto edhe ne Viber : +377 44 50 20 20Kuk . Rimorkio , Prikolic.
Guma bandazhe felga Audi a6 a4 Passat pasat Golf 5 6 Mercedes
Alu fellga , bandash. fellna , fellge . Fellne fellnet felna disqe 15. 16, 17 , goma . Marsh .

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim