GOMA 185/60 R14

Shitet nga: N.T.P. FATOSI 03 Jan 19:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma 185/60 R14 M+S
Info: 044 668 508
049 52 11 11
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim