GOMA 235 40 18

Shitet nga: mentor 21 Mar 10:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
SHES GOMAT 235 40 R 18 GOMAT JAN MICHELIN JAN SHUM TE MIRA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim