GOMA 265/35.R22 102V

Shitet nga: GOMA 12 Shk 14:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
SHES GOMAT 22 JAN SHUM TE MIRA PER MA SHUM MUND TI SHIFNI NE FOTO
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim