GOMA 265 35 R22

Shitet nga: mentor 21 Mar 09:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
SHES GOMAT 22 PER ME SHUM SHIHNI VET
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim