GOMA DHE BANDAZH SHITEN ME QMIM TE VOLITSHUM

Shitet nga: GRANIT 07 Nën 11:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
SHES 4 GOMAT ME BANDAZH 16 TE GOLF 4 GOMAT JAN SHUM TE MIRA QMIMI SIPAS MARVESHJES JU MUND TE NA KONTAKTONI NE NUMRIN 049-171-259
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim