GOMA DHE FELLNE TE REJA PER TE GJITHA LLOJET E..

Shitet nga: AUTO GOMA UNI 23 Mar 10:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
BEJME SHITJEN E GOMAVE DHE FELLNEVE TE REJA PER TE GJITHA LLOJET E VETURA BMW-X6 -X5 AUDI- A4 *A6*A8* MERCEDES -AMG PASSAT -GOLF -RANG ROVER etj shum lloje tjera MUNDSI NDRRIMI ME TE VJETRAT

1. WINTER 195-65R-15
2. WINTER 195-55R-16
3. WINTER 205-60R-16
4. WINTER 205-50R-17
5. WINTER 225-50R-17
6. WINTER 235-45R-17
7. WINTER 225-40R-18
8. M+S 185-60R-14
9. M+S 185-65R-15
10.M+S 195-55R-15
11.M+S 205-55R-16
12.M+S 215-55R-16
13.M+S 225-55R-16
14.M+S 205-45R-17
15.M+S 215-45R-17
16.M+S 225-45R-17 AUTOGOMA
17.M+S 235-45R-17 , UNI ,,
18.M+S 225-40R-18
19.M+S 235-40R-18
20.M+S 245-40R-18
21.M+S 245-35R-19 044 633-593
22. 275-45R-20
23. 275-40R-20
24. 315-35R-20
25. 305-40-22
26.M+S 205-50R-16
27. 205-60R-16
28. 245-35R-19
29. 255-45R-18
30. 195-70R-15C
31 185-14C
32 205-50R16
33 235-65R17

ME QMIME TE SHUM VOLITSHME SE DHE ME MUNDESI NDRRIMI ME TE VJETRA

AUTO GOMA '' UNI ''
PRISHTIN QAGLLAVIC TE RRETHI


tel.
+377 44 633 593
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim