GOMA DIMRI 235 55/R17 PER MERCEDES AUDI BMW

Shitet nga: fitim 06 Jan 00:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

280 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
GOMA DIMRI 235 / 55 / 17 GODYEAR PER AUDI A8 A7 A6 DHE MERCEDES E-CLAS S-CLAS BMW 5/SERIES 7/SERIES JAN T PERDORURA VETEM 2MUAJ VITI PRODHIMIT 2014 NR TEL 049172180 VIBER WHACAP
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim